TYPOVÉ PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ
typové projekty rodinných domů | www.jearing.cz

Jearing RD1

Rodinný dům samostatně stojící o velikosti bytové jednotky 3 + 1 s využitím části podkroví valbové střechy. Součástí domu je kryté parkovací stání. Dům je určený pro bydlení 3 - 4 členné rodiny.
stáhnout pdf 

Jearing RD2

Rodinný dům samostatně stojící o velikosti bytové jednotky 3,5 + 1 s využitím podkroví sedlové střechy. Součástí domu je kryté parkovací stání. Dům je určený pro bydlení 4 - 5 členné rodiny.
stáhnout pdf 

Jearing RD3

Typový rodinný dům Jearing RD3 je menší velikostní kategorie o velikosti bytové jednotky 3 + 1 s využitím části podkroví stanové střechy. Dům je určený pro bydlení 3 - 4 členné rodiny.
stáhnout pdf 

Jearing RD4

Typový rodinný dům Jearing RD4 je menší velikostní kategorie o velikosti bytové jednotky 3,5 + 1 s využitím části podkroví valbové střechy. Dům je určený pro bydlení 3 - 4 členné rodiny.
stáhnout pdf 

Jearing RD5

Rodinný dům samostatně stojící o velikosti bytové jednotky 4 + 1 s využitím části podkroví valbové střechy. Dům je určený pro bydlení 3 - 4 členné rodiny. K objektu je možno připojit garáž, příp. kryté parkovací stání. V případě svažitého terénu je možné dům realizovat jako mimoúrovňový.
stáhnout pdf 

Jearing RD6

Řadový rodinný dům o velikosti bytové jednotky 4,5 + 1 s využitím podkroví mansardové, příp. sedlové střechy. Součástí domu je garážové stání. Dům je určený pro bydlení 4 - 5 členné rodiny.
stáhnout pdf 

Jearing RD7

Rodinný dům samostatně stojící o velikosti bytové jednotky 3 + 1 s využitím podkroví sedlové střechy. U domu je možné vybudovat kryté parkovací stání. Dům je určený pro bydlení 3 - 4 členné rodiny.
stáhnout pdf 

Jearing RD8

Rodinný dům samostatně stojící o velikosti bytové jednotky 4 + 1 s využitím podkroví sedlové střechy. Součástí domu je garážové stání pro osobní auto. Dům je určený pro bydlení 4 - 5 členné rodiny.
stáhnout pdf 

Veškeré informace ohledně projektové dokumentace a inženýrské činnosti Vám poskytne:

Dagmar Žárová [ +420 731 162 463 ]
Designed by Lipo | All rights reserved: www.jearing.cz 2011©